Kartridże do urządzenia Dermapen, Kartridże do urządzeń mezoterapii mikroigłowej

Mezoterapia mikroigłowa pozwala na odbudowę skóry za pomocą metody mikronakłuć. Kartridże do urządzeń mezoterapii mikroigłowej umożliwiają kontrolowane uszkodzenia naskórka oraz wprowadzenie pod skórę substancji aktywnych. Dzięki temu błyskawicznie oddziaływują na komórki pobudzając je do odbudowy. Efektem są rozjaśnione zmiany barwnikowe, płytsze zmarszczki, lepsza karnacja skóry oraz zwężenie ujścia mieszków włosowych i łojowych.

Nasz sklep oferuje kartridże do urządzenia Dermapen sprzedawane pojedynczo oraz w pakietach 1 / 3 / 9 / 12 oraz 36-igłowych. Posiadamy kartridże nr 9, 12 do usuwania blizn, trądziku, rozstępów i odżywiania skóry, numery 1 ,3, 5, 7 do makijażu permanentnego, numery 24, 36 do usuwania zmarszczek, plamek (przebarwień), wybielania, nawadniania, odżywiania, odmładzania skóry.

W ofercie znajdziesz także kartridże do urządzenia Dermapen nr 42 do usuwanie plam po trądziku, ospie wietrznej, odmłodzenie skóry, obkurczanie porów, a także kartridże nano służące do usuwania zaczerwienień i odżywiania skóry oraz do wtłaczania substancji aktywnych w skórę (Meso BB Glow i inne).

Kartridże do Dermapena, mezoterapii mikroigłowej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl