Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to jedna z najchętniej wybieranych metod odmładzania skóry. Polega na wykonaniu serii nakłuć przy pomocy mikroigieł, a następnie na wprowadzeniu pod skórę substancji aktywnych. Bezpośrednie dostarczenie preparatu do warstwy właściwej skóry powoduje błyskawiczną regenerację tkanek i stymuluje produkcję kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, glikozaminoglikanów oraz innych składników macierzy międzykomórkowej. Zapewnia to spektakularne efekty kosmetyczne, niemożliwe do uzyskania za pomocą zwykłego kremu.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej pozwala na usuwanie blizn i zmarszczek, redukowanie śladów po trądziku, usuwanie przebarwień i zaczerwienienia. Ponadto skóra poddana serii zabiegów jest bardziej elastyczna i odżywiona. Z tego powodu mikronakłucia są metodą stosowaną szczególnie w terapii skóry dojrzałej, cienkiej oraz suchej.

Zabieg wykonuje się przy pomocy derma rollerów lub z pomocą oferowanych w naszym sklepie profesjonalnych urządzeń Derma Stamp MyM czy ZGTS (Dermapen). W tych ostatnich zastosowanie wymiennych kartridży do mezoterapii mikroigłowej umożliwia przeprowadzenie zabiegów o zróżnicowanym przeznaczeniu.

Mezoterapia mikroigłowa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl