Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: sklep@mocurody.pl

Farmona Hydra Technology – Liftingujący roztwór z bioretinolem 500 ml

85,00 zł
85.00
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Farmona Hydra Technology Liftingujący roztwór z bioretinolem to profesjonalny kosmetyczny preparat przeznaczony dla cery dojrzałej, zmęczonej i wiotkiej, z widocznymi oznakami starzenia. Dzięki aktywnym składnikom – bioretinolowi i niacynamidowi – działa jak intensywny zabieg liftingujący i ujędrniający, który przywraca elastyczność skóry, redukuje zmarszczki i wyrównuje jej koloryt.

Roztwór zapewnia natychmiastowy efekt napiętej i odmłodzonej skóry. Po zastosowaniu cera staje się wyraźnie gładsza, jędrniejsza i bardziej promienna. Produkt doskonale sprawdza się podczas zabiegów takich jak oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny, oxybrazja, infuzja tlenowa, a także jako samodzielny zabieg odmładzający.


Działanie:

  • Widocznie napina i ujędrnia skórę

  • Poprawia elastyczność i regenerację cery

  • Wygładza zmarszczki i wyrównuje koloryt

  • Rozświetla i przywraca skórze witalność

  • Poprawia strukturę cery i nadaje jej młodszy wygląd


Składniki aktywne:

  • Bioretinol – roślinna alternatywa retinolu, stymuluje odnowę komórkową, ujędrnia skórę i redukuje zmarszczki

  • Niacynamid (witamina B3) – poprawia strukturę i elastyczność skóry, rozjaśnia i wspiera równomierny koloryt


Sposób użycia i typ cery:
Odpowiedni dla każdego rodzaju cery, szczególnie dla dojrzałej, zmęczonej i wiotkiej skóry.
Nanieś odpowiednią ilość roztworu na wacik lub bezpośrednio do urządzenia w zależności od rodzaju zabiegu (oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny, oxybrazja, oxyterapia). Nie spłukiwać.

Pojemność: 500 ml

Zalecenie: Regularne stosowanie pomaga spowolnić proces starzenia skóry, poprawia jej gęstość oraz przywraca promienny, jędrny i świeży wygląd.

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty