Zestaw GLAM to luksusowy zabieg o silnym działaniu ujędrniającym i nawilżającym, oparty na składnikach najwyższej jakości.
Dzięki połączeniu czystego złota, kwasu hialuronowego, aminokwasów jedwabiu oraz cennych olejów – marula i dzikiej róży, zapewnia intensywną pielęgnację, która przywraca skórze młodzieńczy blask, witalność i elastyczność.
Kapsułki i serum działają synergicznie, dostarczając skórze wyjątkowych korzyści i sprawiając, że staje się ona gładka, jędrna i promienna.
Kapsułki są kompatybilne z urządzeniami: OXYGEN +, GENEO, OxyGeneo
Działanie
-
Natychmiastowy blask skóry
-
Wygładzenie i poprawa struktury skóry
-
Zwiększenie elastyczności i napięcia
-
Zdrowa, czysta i jędrna cera
KAPSUŁKA
-
Złote płatki – stymulują regenerację skóry, poprawiają jej elastyczność i nadają cerze promienny wygląd.
-
Aminokwasy jedwabiu – wspierają odnowę komórek, zapewniają jedwabistą gładkość i miękkość skóry.
-
Karnozyna – działa przeciwstarzeniowo, chroni skórę przed stresem oksydacyjnym, wspomaga jej regenerację i ujędrnienie.
SERUM
-
Kwas hialuronowy – intensywnie nawilża, wygładza drobne zmarszczki i poprawia elastyczność skóry.
-
Olej z dzikiej róży – bogaty w witaminy i kwasy tłuszczowe, wspomaga regenerację skóry i przywraca jej zdrowy blask.
-
Olej marula – głęboko nawilża, odżywia i nadaje skórze miękkość oraz sprężystość.
-
PhytoSpherix – naturalny składnik o silnych właściwościach nawilżających, wspiera regenerację i elastyczność skóry.
Zawartość opakowania
-
Żel bazowy – 6 × 15 ml
-
Serum GLAM – 6 × 8 ml
-
Kapsułka GLAM – 6 × 8 g

