Produkt dnia
Ampułka łagodząca, MedBeauty 3ml
Ampułka łagodząca, MedBeauty 3ml
13,50 zł 13,00 zł
szt.

Urządzenia do mezoterapii bezigłowej

Mezoterapia bezigłowa to alternatywna metoda odbudowy komórek skóry bez zastosowania igieł. Specjalne urządzenia do mezoterapii bezigłowej umożliwiają przeprowadzenie nieinwazyjnego zabiegu wykorzystując w tym celu moc elektroporacji oraz elektroosmozy. Jest to zabieg bezbolesny i nie wymagający żadnych nakłuć.

Potwierdzona naukowo efektywność tej metody wynika z procesów, które zachodzą w skórze po poddaniu jej działaniu impulsów elektrycznych. Następuje otwarcie porów skóry, przez które wprowadza się preparaty aktywne, które zaczynają dynamicznie oddziaływać na komórki.

W tym miejscu oferujemy Ci urządzenia do mezoterapii bezigłowej, które w zależności od modelu przeznaczone są do wykonywania bezpiecznych zabiegów w domu lub na poziomie profesjonalnym, w gabinecie medycyny estetycznej, salonie kosmetycznym czy klinice urody. Nasze urządzenia do mezoterapii bezigłowej pozwolą Ci rozszerzyć ofertę o wiele nowych usług, w tym zabiegi liftingujące, redukcję zmarszczek, rozstępów, cellulitu czy zabiegi nawilżające i odżywiające skórę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl