Urządzenia do mezoterapii bezigłowej

Mezoterapia bezigłowa to alternatywna metoda odbudowy komórek skóry bez zastosowania igieł. Specjalne urządzenia do mezoterapii bezigłowej umożliwiają przeprowadzenie nieinwazyjnego zabiegu wykorzystując w tym celu moc elektroporacji oraz elektroosmozy. Jest to zabieg bezbolesny i nie wymagający żadnych nakłuć.

Potwierdzona naukowo efektywność tej metody wynika z procesów, które zachodzą w skórze po poddaniu jej działaniu impulsów elektrycznych. Następuje otwarcie porów skóry, przez które wprowadza się preparaty aktywne, które zaczynają dynamicznie oddziaływać na komórki.

W tym miejscu oferujemy Ci urządzenia do mezoterapii bezigłowej, które w zależności od modelu przeznaczone są do wykonywania bezpiecznych zabiegów w domu lub na poziomie profesjonalnym, w gabinecie medycyny estetycznej, salonie kosmetycznym czy klinice urody. Nasze urządzenia do mezoterapii bezigłowej pozwolą Ci rozszerzyć ofertę o wiele nowych usług, w tym zabiegi liftingujące, redukcję zmarszczek, rozstępów, cellulitu czy zabiegi nawilżające i odżywiające skórę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl