Urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej

Urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej oferowane w sklepie Moc Urody to duża grupa produktów przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych lub domowych. Stosuje się je do złuszczania naskórka przy pomocy głowic pokrytych rozdrobionym diamentem. Dzięki temu osiąga się efekt spłycenia blizn i zmarszczek oraz poprawy cyrkulacji krwi. Mikrodermabrazja diamentowa zwiększa także absorbcję skóry i ułatwia wchłanianie stosowanych maści i kosmetyków.

W sklepie Moc Urody znajdzie m.in. różne domowe urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej pozwalające na wykonywanie bezpiecznego oczyszczania twarzy z wągrów i zaskórniaków. Martwy i zrogowaciały naskórek ścierany jest w sposób kontrolowany warstwa po warstwie. Efektem jest gładka i dotleniona skóra. Dzięki wymiennym głowicom w urządzeniach do mikrodermabrazji diamentowej możecie przeprowadzać bezpieczne i skuteczne zabiegi także na skórze w okolicy oczu.

Osobom prowadzącym profesjonalne gabinety kosmetyczne polecamy szczególnie urządzenia typu kombajn kosmetyczne, za pomocą których, oprócz mikrodermabrazji diamentowej, przeprowadzicie także inne profesjonalne zabiegi na twarz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl